Nike Free Run 4.0

To kolejna odsłona tych niezwykle lekkich i przyjemnych bucików do biegania, nie tylko dla pań. Ich wzmocniona podeszwa głównie w obrębie łuku stopy, pozwala na ten sam komfort biegania, co w 3.

0 Jednak różnica wysokości pomiędzy śródstopiem, a piętą jest nieco większa, ale zupełnie nie zauważalna przez użytkownika. Dlatego trudno na pierwszy rzut oka odróżnić te modele od siebie.

Jednak szybko można dostrzec boczne oraz poprzeczne nacięcia, a także karbowania wzdłuż podeszwy, które zaznaczone są także na bocznych jej ściankach, mają dawać większą stabilność, elastyczność oraz amortyzacje w trakcie biegu. Seria ta stanowi najbardziej pośrednią wersje, w której wrażenie biegu boso jest odczuwalne przy większej amortyzacji.

Kolorystyka 4.0 jest równie bogata, jak przy innych modelach, jednak najnowsze wersje Nike Free Run 3 przypadły bardziej do gustu biegaczy, dlatego też 4.

0 Nie są, aż tak rozchwytywaną serią butów do biegania, co nie oznacza, że są złe, czy mają jakiś defekt.

Igor
News Reporter
Wielki fan sportu. Codziennie trenuje na siłowni i biega. W weekendy często gra w tenisa ze znajomymi. Czyta książki różnych gatunków, lubi kino.