Nike 3 z podeszwą 5.0

To niewątpliwe najbardziej rozchwytywany produkt z serii Nike Free Run. Model 3 idealnie nadaje się do treningów wzmacniających stopy, przy jednoczesnym podnoszeniu swojej ogólnej kondycji oraz doskonalenia techniki biegania. Buty te w porównaniu z poprzednimi modelami zostały zmodyfikowane, a wszelkie niedociągnięcia zostały wyeliminowane.

Dzięki czemu stały się idealnym obuwiem do biegania, podczas którego komfort, elastyczność, ale także wsparcie stopy stanowią największa zaletę. Naturalna praca stóp powodowała niekontrolowane ruchy, które w tym modelu zostały uwzględnione, dlatego cholewka oraz obszar łuku stopy zostały wzmocnione. Natomiast zastosowanie przyjemnego materiału na podbiciu stopy, o właściwościach szybkiego dopasowania jeszcze bardziej podkreśla komfort użytkownika.

Dlatego Nike Free Run 3to najbardziej odpowiednie obuwie do lekkich treningów, ale jak się okazuje nie tylko do biegania, chętnie korzystamy z nich w trakcie ćwiczeń na siłowni, ale także podczas zakupów oraz spacerów.

Igor
News Reporter
Wielki fan sportu. Codziennie trenuje na siłowni i biega. W weekendy często gra w tenisa ze znajomymi. Czyta książki różnych gatunków, lubi kino.