Kolarstwo górskie

Kolarstwo to nie tylko wyścigi szosowe, to także kolarstwo torowe, BMW oraz górskie. Każde jakże od siebie się różniące i jak każdy sport wymagający nie tylko siły i wielu lat treningów, ale także i talentu. To na tym polu, na polu kolarstwa górskiego Polska może się pochwalić niebywałymi sukcesami.

Ostatnie lata to lata Majki Włoszczowskiej, to czas, kiedy możemy podziwiać wybuch jej kariery i cieszyć się tą chwilą, chwil, która przyprawia o szybsze bicie serca i która dostarcza nam kolejne powody do dumy, dumy narodowej. Wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni Europy, złota medalistka Mistrzostw Świata w maratonie, Złota, srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Świata w kolarstwie górskim a także posiadaczka srebrnego medalu przywiezionego z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Pamiętajmy jednak, że kolarstwo górskie to nie tylko Maja Włoszczowska to także Anna Szafraniec i wielu innych zawodników, którzy po woli wspinają się po szczeblach swojej sportowej kariery dając nam nadzieję na coraz większą liczbę sukcesów w tej dyscyplinie sportowej.

Igor
News Reporter
Wielki fan sportu. Codziennie trenuje na siłowni i biega. W weekendy często gra w tenisa ze znajomymi. Czyta książki różnych gatunków, lubi kino.