Od zawsze marzyłaś o tym, by uprawiać łyżwiarstwo figurowe? Mijały lata, a ty wciąż nie spełniłaś swojego marzenia. Teraz, gdy jesteś już nieco starsza wstydzisz się upadku i nieskoordynowanych ruchów na lodowisku, co może twoim zdaniem skończyć się kompromitacją w oczach bliskich znajomych i łyżwiarzy kręcących piruety na tafli lodu. Pamiętaj, że zawsze należy dążyć do tego, by spełniać swoje marzenia. Dużo osób twierdzi, ze jazda na łyżwach niczym nie różni się od jazdy na rolkach.

Zobacz jakie analizatory spalin silnikowych mamy w ofercie

Jedyne co odróżnia te dwie dyscypliny od siebie to podłoże. Nie wstydź się, że się przewrócisz, każdy kto zaczyna swoją przygodę z jakąkolwiek aktywnością fizyczną ma prawo do błędów. A kto wie, być może w czasie upadku twój mężczyzna ruszy z pomocą niczym książę na białym koniu. A może twoja nieporadność na lodowisku spowoduje, że jakiś przystojny łyżwiarz zdradzi ci kilka trików i w końcu będziesz jeździła na łyżwach tak jak w swoich dziecięcych marzeniach.

Pamiętaj, że do odważnych świat należy!.

Igor
News Reporter
Wielki fan sportu. Codziennie trenuje na siłowni i biega. W weekendy często gra w tenisa ze znajomymi. Czyta książki różnych gatunków, lubi kino.